Kontaktujte nás

Shandong Huaxia Group Co., Ltd

Adresa spoločnosti: Huaxia Road, Weihai, Shandong Province

Tel:0086-0631-5991999

Fax: 0086-0631-5999076

Mobilný telefón: 13573745628

ZIP kód: 264205

Manažér: Frankchao

E-mail:whdaisuo@hotmail.com

Výhody žeriavového žeriavu

- May 19, 2017 -

Derrick Crane (derrick) na stožiar pre teleso rotácie žeriavu žeriavu. Žeriavový žeriav pozostáva zo stožiarového telesa, dynamického zdvíhacieho systému a stabilizačného systému. Hlavné komponenty zo zdvíhacej plošiny, ramena, nosného zariadenia a zdvíhania, luffingu, rotujúceho zloženia tela.

V súlade s podporným spôsobom podklaným Derrick Crane a káblovým typom Derrick Crane. Zdvíhací žeriav podporuje zdvíhací stožiar s dvomi oceľovými rampami, ktoré sú dlhšie ako stožiar a môžu sa otáčať iba do 270 °, ale žeriav pokrýva malú plochu. Káblové žeriavy sa používajú na stabilizáciu stožiaru pomocou viacerých káblov

, To znamená, že v dolnej časti stožiaru nainštalovaný otočný stôl, rameno kratšie ako stožiar, možno otočiť o 360 °.

Derrick Stožiare žeriavov sa všeobecne používajú na nastavenie vlastnej kladkostroje a lana na nastavenie vlastných, s ľahkou štruktúrou, jednoduchou prevodovkou, jednoduchou montážou a demontážou. Široko používané pri nakladaní a vykladaní ťažkých predmetov s pevným bodom a pri inštalácii veľkých zariadení.

① stožiar vertikálna montáž, poháňaný otočným mechanizmom sa môže otáčať okolo svojej osi. Napriek tomu, že stožiar má podporné zariadenie, ale je ťažké striktne stojať vzpriamene, takže rotačný mechanizmus používajúci vodič lanka, teda na spodnej strane stožiaru nainštalovaný otočný stôl, okolo lana, s reverzibilným zdvihom dozadu a dopredu vytiahnuť stožiar.

② výložník a spodná časť závesu stožiara so stožiarom s otáčaním a pod pôsobením skupiny kladiek môžu mať amplitúdu naklonenia.

③ podporné zariadenie používané na podoprenie stĺpa vo vertikálnej polohe.

④ zdvíhanie, variabilná amplitúda, rotačný zdvihák sú inštalované v žeriave mimo strojovne.


Súvisiace novinky

Súvisiace produkty